Hezkuntza - Eskola Kontseiluak - Udaleko ordezkaritza teknikoa

Eskola Kontseiluak

Udaleko Hezkuntza Saileko teknikariek gauzatzen dute udaleko ordezkaritza hiriko eskola kontseiluetan:

Haur Hezkuntzako 1.zikoklo Ikastetxeak

María Breda
945 16 16 16 (ext. 6534)
mbreda@vitoria-gasteiz.org

Blanca Rosa Montero
945 16 16 16 (ext. 6535)
brmontero@vitoria-gasteiz.org

Estibaliz Axpe
945 16 16 16 (ext. 6536)
eaxpe@vitoria-gasteiz.org

Derrigorrezko Hezkuntza eta Derrigorrezko Hezkuntzaren Ondoko ikastetxea

Reina Ruiz
945 16 12 17
rruiz@vitoria-gasteiz.org

Carlos Angulo
945 16 16 16 (ext. 6545)
cangulo@vitoria-gasteiz.org

Quique Platas
945 16 16 16 (ext. 6548)
eplatas@vitoria-gasteiz.org

Itziar Fernández de Mediola
945 16 16 16 (ext. 6546)
ifmendiola@vitoria-gasteiz.org

Apolonia Vicente
945 16 16 16 (ext. 6547)
avicente@vitoria-gasteiz.org

  

Zure iritziak axola digu

Lagun iezaguzu hobetzen. Informazio hau baliagarria gertatu zaizu?

Nahi baduzu, iruzkinak egin ditzakezu.
Nahitaezkoa da identifikatzea.

Izartxoarekin markatutako eremuak derrigorrezkoak dira.